Eğitim Bilimleri Enstitüsünde görev değişimi

Üniversitemiz Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü görevine atanan Prof. Dr. Nuriye Semerci, düzenlenen devir-teslim töreniyle göreve başladı.

Yayın Tarihi:11.09.2017

Haberi Paylaş:

Karakter Boyutu:-A+

Okunma Sayısı:2110

Üniversitemiz Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü görevine Prof. Dr. Nuriye Semerci atandı. Prof. Dr. Semerci, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’un da katıldığı devir-teslim töreniyle görevine başladı. Rektör Uzun, yeni görevinden dolayı Prof. Dr. Semerci’yi tebrik ederek “Eğitim Bilimleri Enstitümüz nitelikli araştırmacı ile bilgi ve beceriye sahip bireyler yetiştirilmesinde öncülük edeceğine inancım tamdır. Enstitümüzdeki çalışmalar ülkemiz ve insanımızın ihtiyaçlarını önceleyerek dünya bilimine katkı sağlamayı teşvik edecektir. Enstitülerin, tüm programlarında kalite çıtasını yükselterek, ulusal ve uluslararası projeler üreten, bu projelerin etkin olarak yürütülmesini sağlayan, kendini sürekli geliştiren bir yapıda olması çok önemlidir. Tüm bu düşüncelerle Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürümüz Prof. Dr. Nuriye Semerci’yi tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dilerim” dedi.

Basın-Yayın Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü


Haberin Fotoğrafları


Bartın Üniversitesi Merkez/BARTIN, 74100 Tel:+90378 501 10 00-01-02-03-22-33 Belge Geçer: +90 378 223 50 42 E-posta: info@bartin.edu.tr Kep Adresi: bartinuniversitesi@hs01.kep.tr

Copyright 2017 Bartın Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı