Haberin FotoğraflarıOkunma Sayısı : 357


Haberi Paylaş

Rektör Uzun’dan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörüne hayırlı olsun ziyareti 13.02.2018

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İki üniversite arasında yapılabilecek işbirliği konusunda görüş alışverişinde bulunulduğu ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Rektör Uzun, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Alişarlı’ya gösterdikleri misafirperverlik ve ilgiden dolayı teşekkür etti.

Rektör Uzun, “Üniversiteler ürettikleri katma değerle bulundukları bölgenin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına önemli katkılar sunmaktadır. Bartın Üniversitesi ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi de Batı Karadeniz Bölgesinde birer üniversite olarak bu noktada önemli çalışmalar yapmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz ziyarette bölgenin dinamiklerini gözeterek iki üniversite işbirliğinde yapılabilecekler konusunda görüş alışverişinde bulunduk.” dedi.

Rektör Alişarlı da ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, Rektör Uzun’a teşekkürlerini sundu.

Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü

Haberin Fotoğrafları


Bartın Üniversitesi Merkez/BARTIN, 74100 Tel:+90378 501 10 00-01-02-03-22-33 Belge Geçer: +90 378 223 50 42 E-posta: info@bartin.edu.tr Kep Adresi: bartinuniversitesi@hs01.kep.tr

Copyright 2017 Bartın Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı